Aanleg complete achtertuin met buitenverblijf
Deze tuin is volledig vernieuwd met een stijlvol buitenverblijf, hoogwaardige bestrating en strakke muurelementen. Een aantrekkelijk en functioneel ontwerp waarin materialen en afwerking perfect op elkaar zijn afgestemd
Een complete tuinrenovatie vraagt om een goed ontwerp, mooie materialen en vakkundige uitvoering. In dit project is gekozen voor een stijlvol buitenverblijf, gecombineerd met hoogwaardige bestrating en strakke muurelementen. Het resultaat is een tuin die het hele jaar door uitnodigt om buiten te leven. De warme uitstraling van hout, het comfort van keramische tegels en de strakke lijnen van de muurelementen zorgen samen voor een moderne, maar sfeervolle buitenruimte.
Gebruikte materialen in dit project
GeoCeramica® 60x60x4 cm Concreet Flower
Deze terrastegels combineren stijlvol Italiaans keramiek met een sterke betonnen onderlaag. De 1 cm dikke keramische toplaag biedt kleurvastheid, krasbestendigheid en eenvoudig onderhoud, terwijl de 3 cm Stabikorn®-laag met afstandhouders zorgt voor een stabiele plaatsing op een standaard zandbed. Een speciale onderbouw zoals bij 2 cm dikke keramische tegels is dus niet nodig, wat bespaart op aanlegkosten. Het decoratieve “Concreet Flower” patroon geeft de tuin een speels maar toch luxe karakter.
Buitenverblijf Hillhout Premium Modulair
Het buitenverblijf vormt het centrale element in deze tuin en biedt een beschutte plek om te genieten van het buitenleven. Dankzij de modulaire opbouw kan het volledig worden afgestemd op de wensen van de klant, zowel qua indeling als materiaalkeuze. In dit ontwerp is gekozen voor een glazen schuifwand, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
Linia Excellence 15x15x60 cm Nero: Deze strakke, donkere stapelstenen zijn gebruikt voor de verhoogde borders en geven het geheel een moderne uitstraling. De rechthoekige vorm maakt ze eenvoudig te verwerken in strakke lijnen, terwijl de diepe zwarte kleur mooi contrasteert met de lichte terrastegels en het houtwerk.
60Plus Soft Comfort 20x30x6 cm Nero: Deze betontegels staan bekend om hun comfortabele, geborstelde toplaag. Dit zorgt voor een aangenaam loopgevoel en extra stroefheid, waardoor uitglijden minder snel gebeurt. De beschermlaag helpt mos en algen te voorkomen, wat resulteert in minder onderhoud. In deze tuin zijn ze toegepast in dezelfde kleur als de gebruikte stapelstenen, wat zorgt voor een mooi en rustig geheel.
Douglas geschaafde gordingen 4,5x12x400 cm (onbehandeld): Voor de vaste banken in de tuin is gebruikgemaakt van duurzame Douglas gordingen. Het hout is glad afgewerkt, heeft een warme kleur en vergrijst op natuurlijke wijze. Onbehandeld heeft Douglas een goede levensduur, maar behandeling met beits kan deze nog verder verlengen.
Advies bij het invoegen van tegels
Bij de aanleg van een terras is het invoegen van de tegels een belangrijk onderdeel voor een duurzaam resultaat. Zeker bij vol-keramische tegels raden wij aan om een voegmiddel te gebruiken. Dit voorkomt dat tegels, ook bij een lichte verzakking, tegen elkaar aan komen en er stukjes van de rand kunnen afbreken.
Een veelgebruikt product hiervoor is Varistone LM Aqua. Dit voegmiddel is niet alleen eenvoudig te verwerken, maar kan ook een tijdje bewaard worden. Wanneer de emmer onder water wordt gezet, blijft het product bruikbaar zodat u later eenvoudig kleine stukjes kunt bijwerken.
Samenwerking met de hovenier
Deze tuin is aangelegd door Kramer & Molenveld, een hoveniersbedrijf waar wij al jarenlang nauw mee samenwerken. De hovenier maakt het ontwerp, verzorgt samen met ons de levering van alle materialen en voert de aanleg uit. Zo heeft de klant één aanspreekpunt, geen gedoe met meerdere leveranciers, en een perfect op elkaar afgestemd eindresultaat.
Weulen Kranenbarg heeft een groot netwerk van hoveniersbedrijven in de regio en kan altijd de juiste partij aanbevelen voor uw tuinproject.
Gebruikte materialen in dit project:
GeoCeramica® 60x60x4 Concreet Flower decorate
Art. QLCM54595.GCERA
4-8 werkdagen Bekijk
Linia Excellence 15x15x60 cm Nero ACTIE
Art. 7000344v2
342 stuks Bekijk
Douglas geschaafde gording 4,5x12x400 onbehandeld ACTIE
Art. 1009219
102 stuks Bekijk
